Kurumsal

Firmamız Hakkında

 hakkinda   Hancıoğlu Mühendislik olarak uzun yıllardır sürekli artan kalite ve yenilikçi girişimlerle, sizlere daima en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Anlayışımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Günümüzde inşaat malzemeleri denildğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerleyen firmamız, kalteli ürünleri ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Şirket Politikamız

sirket_politikaFirmamız; inşaat sektöründe farklı alan ve birimlerde hizmet veren ve Trabzon’daki inşaat sektörüne yön veren firmalar içerisinde bulunarak tecrübe kazanan, kazandığı bu tecrübeleri artık somut hale getirerek sizlere sunmak isteyen girişimciler tarafından kurulmuştur.

Yirmi yılı aşkın süredir sizlerden aldığımız güç ve destekle dürüstlük ilkemizden ödün vermeden, her zaman sizlere daha iyi ve daha kalteli hizmeti vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

İnşaat sektörünün her kalemini ayrı ayrı çok iyi bildiğimiz için en kaliteli ürünleri en kabul edilir maliyetlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Karadeniz’in kalbi konumundaki Trabzon’da hizmetlerimizi artan kalite ve güvenle sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kalite Politikamız

kalite_politikamiz Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe;

1- Tüm yasal şartlara uymak,

2- Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak,

3- Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak,

4- İş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek,

6- Mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak,

Şirketimizin kalite politikasına yön veren başlıklardır.

Şirketimizin Misyonu

 misyon    Kaliteli inşaat malzemelerimiz ile sadece satış anına kadar değil, satış sonrası da bir aile olduğumuz gerçeğini aklımızdan çıkartmadan sürdürdüğümüz sıcak diyaloğumuz ile tercih sebebi olmak, sürekli katma değer üreterek bölgemiz ve ülkemiz için lokomotif görevi oluşturmak şirketimizin misyonunu teşkil etmektedir.

Başka bir ifade ile misyonumuz; güvenilirliğin, müşteri memnuniyetinin ve kalitenin bütününü oluşturmak, tüm detayları, huzurlu ve güvenli bir yaşam ortamı yaratmak için birleştirmektir.

Şirketimizin Vizyonu

vizyon  Hancıoğlu Mühendislik olarak kendimize edindiğimiz en önemli vizyon, hizmet sunduğumuz inşaat sektöründe kullanıcı dostu yaklaşımımızla en iyiler arasında bulunan yerimizi koruyarak çıtayı daha da yükseklere çıkartmak, teknik, insanı ve ticari özelliklerimizle “örnek şirket” olmaktır.

Bu bağlamda kitlelere, kaliteli ürünler sunarak, sürekli memnuniyet amacı ile hep ilk tercih edilen olabilmek için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.